Середа, 17.01.2018, 22:40
Відділ освіти Кролевецької РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Категорії розділу
Мої статті [144]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 144
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 14 15 »

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2017 рік 15 грудня 2017 року на базі Кролевецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №10 «Горобинка» методистом Суярко Л.І. проведено семінар вихователів закладів дошкільної освіти «Афлатот – програма фінансово-соціальної освіти».
У ході практичної частини семінару вихователі Комар Ю.В., Маланій В.М. майстерно продемонстрували знання дітей про гроші, джерела їх надходження, поняття «заощадливість», ресурси. Учасники семінару мали можливість переглянути інтерактивну гру «Як навчитись заощаджувати» в групі четвертого року життя та заняття на тему «Книга – міст у світ знань» в групі шостого року життя.
Під час теоретичної частини учасники семінару поглиблено ознайомились із концепцією, завданнями, принципами соціально-фінансової програми «Афлатот».
Методист відділу освіти Суярко Л.І. у слайдовій презентації «Програма соціальної та фінансової грамотності дітей дошкільного віку «Афлатот» ознайомила учасників семінару з концепцією, завданнями, принципами, змістом структурних розділів програми та напрямками роботи щодо її впровадження.
Зацікавлення у педагогів викликав тренінг «Проблеми економічної освіти в сучасних умовах», який провела вихователь-методист дошкільного закладу Бортник Л.І.
Завершальним етапом семінару стала презентація запропонованих дидактичних ігор на економічну тематику.

Мої статті | Переглядів: 9 | Додав: letsikoleg | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

17 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із екології, в якому взяли участь 1 учень.

10 клас

І місце - Слободяник Олена (Кролевецький НВК №6 "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ", учитель Сахнюк Л.І.)

Мої статті | Переглядів: 15 | Додав: letsikoleg | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

16 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, в якому узяли участь 68 учнів із 11 закладів освіти району.

7 клас

І місце – Харитонов Денис (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.)
ІІ місце – Сердюк Маргарита (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.)
ІІ місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.)
ІІІ місце – Капелько Павло (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.)
ІІІ місце – Бур Мирослав (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.)
ІІІ місце – Вареник Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Толстая М.В.)
ІІІ місце – Лєготін Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.)
ІІІ місце – Ващенко Денис (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Ілляшенко І.М.)

8 клас

І місце – Дорофєєв Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.)
ІІ місце – Боровик Олександр (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.)
ІІІ місце – Ковбаса Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)
ІІІ місце – Ренгард Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)
ІІІ місце – Третьякова Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)

9 клас

І місце – Сахно Вячеслав (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.)
ІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)
ІІІ місце – Пастухов Тимофій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)

10 клас

І місце – Калюжний Андрій (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.)
ІІ місце – Сердюк Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)

11 клас

І місце – Ляшенко Аліна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.)

Мої статті | Переглядів: 16 | Додав: letsikoleg | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

15 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із астрономії, у якому узяли участь 4 учні із 3 закладів загальної середньої освіти району.

11 клас

І місце – Коваленко Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Подобрій М.М.)
ІІ місце – Скороходов Костянтин (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Школьний Ю.В.)

Мої статті | Переглядів: 11 | Додав: letsikoleg | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

08 грудня 2017 року на базі Алтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Федоренко М.В.) відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Розвиток творчих здібностей учнів у навчально-виховному процесі». Сухоставська С.О., заступник директора Алтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, презентувала систему роботи закладу освіти щодо розвитку творчих здібностей учнів. Учасники семінару відвідали уроки трудового навчання в 1 класі (учитель Лисенко Т.А.), української мови у 2 класі (учитель Немеровець Л.М.), образотворчого мистецтва у 3 класі (учитель Кажан Ю.В.), історії у 5 класі (учитель Федоренко Л.М.), мали змогу насолодитися виховним заходом «Перші кроки до зірок» (заступник директора Сухоставська С.О., педагог-організатор Нипод А.Г., учитель музичного мистецтва Трусенко І.В.). Іванченко О.М., завідувач районного методичного кабінету, розкрила принципи вибору та шляхи реалізації науково-методичної проблеми закладу освіти. Учасники семінару мали можливість переглянути виставку творчих робіт учнів школи.

 

Мої статті | Переглядів: 10 | Додав: letsikoleg | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

10 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики, в якому узяли участь 69 учнів із 13 закладів освіти району.

6 клас

І місце – Козінченко Тимофій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Акименко Н.О.)
ІІ місце – Жила Денис (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.)
ІІ місце – Палига Дмитро (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Соколова Е.П.)
ІІІ місце – Афанащенко Владислава (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Верея О.В.)
ІІІ місце – Галанова Софія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.)
ІІІ місце – Третяк Дмитро (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Верея О.В.)
ІІІ місце – Левітін Олег (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Пінчук Л.А.)

7 клас

І місце – Капелько Павло (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онікієнко С.С.)
ІІ місце – Ващенко Денис (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Пінчук Л.А.)
ІІ місце – Лєготін Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онікієнко С.С.)
ІІІ місце – Бур Антон (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Акименко Н.О.)

8 клас

І місце – Ренгард Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.)
ІІ місце – Дорофєєв Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Верея О.В.)
ІІІ місце – Ковбаса Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.)

9 клас

І місце – Пастухов Тимофій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.)
ІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.)
ІІ місце – Сахно Вячеслав (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанова В.А.)

10 клас

І місце – Сердюк Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Богдашко Л.В.)

11 клас

І місце – Коваленко Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанова В.А.)

Мої статті | Переглядів: 13 | Додав: letsikoleg | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

09 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із французької мови, в якому узяли участь 11 учнів Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Лисман Д.Л.).

8 клас

ІІ місце – Дорофєєв Ілля
ІІІ місце – Костель Катерина

9 клас

ІІ місце – Приходько Злата

10 клас

І місце – Чередник Віталій

Мої статті | Переглядів: 10 | Додав: letsikoleg | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2017 рік, 6 грудня 2017 року на базі Кролевецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 методистом Суярко Л.І. проведено семінар «Забезпечення ефективності роботи медичної сестри в умовах сучасного дошкільного навчального закладу».
Учасників зустрічі привітали вихованці дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7.
Лікар-педіатр Бондаренко О.В. зупинилася на питанні проведення комплексних медичних оглядів дітей, важливості проведення щеплень та здійсненні контролю за станом здоров’я дітей.
Методист районного методичного кабінету Суярко Л.І. ознайомила учасників семінару з нормативно-правовою базою, напрямками медико-педагогічного контролю, формами санітарно-просвітницької роботи, вимогами до медичного обслуговування, оцінки стану здоров'я дітей в закладі дошкільної освіти.
Під час семінару відбувся діалог між учасниками зустрічі щодо ефективності роботи сестер медичних старших.

Мої статті | Переглядів: 11 | Додав: letsikoleg | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

 

05 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, в якому взяли участь 56 учнів із 9 навчальних закладів району.

7 клас

І місце – Ващенко Денис (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Мудрагеля Л.В.)
ІІ місце – Бур Мирослав (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Школьний Ю.В.)
ІІ місце – Гаруст Вікторія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Груша Л.М.)
ІІІ місце – Тагаєв Ігор (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Груша Л.М.)
ІІІ місце – Леготін Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанов О.М.)

8 клас

І місце – Дорофєєв Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанов О.М.)

9 клас

І місце – Сахно Вячеслав (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Подобрій М.М.)
ІІ місце – Возняк Іван (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Груша Л.М.)

10 клас

І місце – Кравченко Дмитро (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанов О.М.)

11 клас

І місце – Коваленко Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанов О.М.)


ІІ місце – Скороходов Костянтин (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Школьний Ю.В.)

Мої статті | Переглядів: 30 | Додав: letsikoleg | Дата: 06.11.2017 | Коментарі (0)

 

04 листопада 2017 року на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Погорєльський М.М., заступники директора Івашина Н.В., Кийкова Л.М., Касьяненко І.В., Васянович Н.М.) відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, в якому взяли участь 106 учнів із 19 навчальних закладів району.

7 клас

І місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.)
ІІ місце – Ковтун Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІ місце – Гончар Наталія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Коваленко О.П.)
ІІІ місце – Цвєткова Єлизавета (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Коваленко О.П.)
ІІІ місце – Гавриленко Єлизавета (Реутинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Мацак Т.М.)
ІІІ місце – Калій Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Сердюк Маргарита (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Боровик Айсель (Кролевецька ЗОШ І-ІІ ступенів №7, учитель Грачова А.В.)

8 клас

І місце – Рева Юлія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко І.В.)
ІІ місце – Костель Катерина (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко І.В.)
ІІ місце – Чечель Наталія (Реутинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Волошина З.О.)
ІІІ місце – Шеремет Маргарита (Обтівська ЗОШ, учитель Шеремет О.І.)
ІІІ місце – Пирлик Дмитро (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІІ місце – Третьякова Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІІ місце – Руденко Дар’я (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)

9 клас

І місце – Кобизька Олександра (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІ місце – Приходько Злата (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІ місце – Теніна Олександра (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.)
ІІІ місце – Деркач Владислава (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІІ місце – Прядко Яна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Касьяненко І.В.)
ІІІ місце – Найметенко Альона (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Городиська Т.В.)

10 клас

І місце – Мовчанюк Вікторія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІ місце – Сущенко Анастасія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІІ місце – Носкова Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІІ місце – Чередник Віталій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІІ місце – Ласкутова Олександра (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Заїка Лілія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІІ місце – Поладич Євгеній (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)

11 клас

І місце – Бихно Катерина (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІ місце – Мироненко Аліна (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Мінінкова Катерина (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Малиношевська Г.Г.)
ІІІ місце – Сенюк Анна (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Ігнатенко Дар’я (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)

Вітаємо учнів та їх наставників!

Мої статті | Переглядів: 21 | Додав: letsikoleg | Дата: 06.11.2017 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Президент УкраїниМіністерство освіти і науки



  • Освіта.ua


  • Сумський ОІППО
  • Педагогічна преса
    Copyright krol-vidosvitat.ua© 2018uCoz