Понеділок, 19.11.2018, 08:35
Відділ освіти Кролевецької РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Категорії розділу
Мої статті [145]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

16 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, в якому узяли участь 68 учнів із 11 закладів освіти району.

7 клас

І місце – Харитонов Денис (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.)
ІІ місце – Сердюк Маргарита (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.)
ІІ місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.)
ІІІ місце – Капелько Павло (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.)
ІІІ місце – Бур Мирослав (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.)
ІІІ місце – Вареник Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Толстая М.В.)
ІІІ місце – Лєготін Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.)
ІІІ місце – Ващенко Денис (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Ілляшенко І.М.)

8 клас

І місце – Дорофєєв Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.)
ІІ місце – Боровик Олександр (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.)
ІІІ місце – Ковбаса Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)
ІІІ місце – Ренгард Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)
ІІІ місце – Третьякова Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)

9 клас

І місце – Сахно Вячеслав (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.)
ІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)
ІІІ місце – Пастухов Тимофій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)

10 клас

І місце – Калюжний Андрій (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.)
ІІ місце – Сердюк Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.)

11 клас

І місце – Ляшенко Аліна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.)

Категорія: Мої статті | Додав: letsikoleg (20.12.2017)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Президент УкраїниМіністерство освіти і науки



  • Освіта.ua


  • Сумський ОІППО
  • Педагогічна преса
    Copyright krol-vidosvitat.ua© 2018uCoz