Неділя, 27.05.2018, 06:13
Відділ освіти Кролевецької РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Категорії розділу
Мої статті [145]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

10 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики, в якому узяли участь 69 учнів із 13 закладів освіти району.

6 клас

І місце – Козінченко Тимофій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Акименко Н.О.)
ІІ місце – Жила Денис (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.)
ІІ місце – Палига Дмитро (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Соколова Е.П.)
ІІІ місце – Афанащенко Владислава (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Верея О.В.)
ІІІ місце – Галанова Софія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.)
ІІІ місце – Третяк Дмитро (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Верея О.В.)
ІІІ місце – Левітін Олег (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Пінчук Л.А.)

7 клас

І місце – Капелько Павло (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онікієнко С.С.)
ІІ місце – Ващенко Денис (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Пінчук Л.А.)
ІІ місце – Лєготін Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онікієнко С.С.)
ІІІ місце – Бур Антон (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Акименко Н.О.)

8 клас

І місце – Ренгард Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.)
ІІ місце – Дорофєєв Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Верея О.В.)
ІІІ місце – Ковбаса Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.)

9 клас

І місце – Пастухов Тимофій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.)
ІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.)
ІІ місце – Сахно Вячеслав (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанова В.А.)

10 клас

І місце – Сердюк Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Богдашко Л.В.)

11 клас

І місце – Коваленко Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанова В.А.)

Категорія: Мої статті | Додав: letsikoleg (18.12.2017)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Президент УкраїниМіністерство освіти і науки



  • Освіта.ua


  • Сумський ОІППО
  • Педагогічна преса
    Copyright krol-vidosvitat.ua© 2018uCoz