Понеділок, 19.11.2018, 08:36
Відділ освіти Кролевецької РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Категорії розділу
Мої статті [145]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

04 листопада 2017 року на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Погорєльський М.М., заступники директора Івашина Н.В., Кийкова Л.М., Касьяненко І.В., Васянович Н.М.) відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, в якому взяли участь 106 учнів із 19 навчальних закладів району.

7 клас

І місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.)
ІІ місце – Ковтун Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІ місце – Гончар Наталія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Коваленко О.П.)
ІІІ місце – Цвєткова Єлизавета (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Коваленко О.П.)
ІІІ місце – Гавриленко Єлизавета (Реутинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Мацак Т.М.)
ІІІ місце – Калій Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Сердюк Маргарита (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Боровик Айсель (Кролевецька ЗОШ І-ІІ ступенів №7, учитель Грачова А.В.)

8 клас

І місце – Рева Юлія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко І.В.)
ІІ місце – Костель Катерина (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко І.В.)
ІІ місце – Чечель Наталія (Реутинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Волошина З.О.)
ІІІ місце – Шеремет Маргарита (Обтівська ЗОШ, учитель Шеремет О.І.)
ІІІ місце – Пирлик Дмитро (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІІ місце – Третьякова Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІІ місце – Руденко Дар’я (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)

9 клас

І місце – Кобизька Олександра (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІ місце – Приходько Злата (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІ місце – Теніна Олександра (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.)
ІІІ місце – Деркач Владислава (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІІ місце – Прядко Яна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Касьяненко І.В.)
ІІІ місце – Найметенко Альона (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Городиська Т.В.)

10 клас

І місце – Мовчанюк Вікторія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІ місце – Сущенко Анастасія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІІ місце – Носкова Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІІ місце – Чередник Віталій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІІ місце – Ласкутова Олександра (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Заїка Лілія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІІ місце – Поладич Євгеній (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)

11 клас

І місце – Бихно Катерина (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІ місце – Мироненко Аліна (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Мінінкова Катерина (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Малиношевська Г.Г.)
ІІІ місце – Сенюк Анна (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Ігнатенко Дар’я (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)

Вітаємо учнів та їх наставників!

Категорія: Мої статті | Додав: letsikoleg (06.11.2017)
Переглядів: 52 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Президент УкраїниМіністерство освіти і науки



  • Освіта.ua


  • Сумський ОІППО
  • Педагогічна преса
    Copyright krol-vidosvitat.ua© 2018uCoz