Середа, 25.04.2018, 11:38
Відділ освіти Кролевецької РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Категорії розділу
Мої статті [145]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

30 серпня 2017 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

30 серпня 2017 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників, яка передбачала пленарне та секційні засідання. Пленарне засідання, яке проходило в районному будинку культури, відкривали школярі: хореографічний колектив «Доміно» Кролевецького районного будинку дітей та юнацтва, учні Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник Кобізька О.В.), вокальний дует Діденко Діани та Теніної Олександри, учениць Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, та хореографічний колектив «Альтаїр» Кролевецького районного будинку дітей та юнацтва, учні Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3. Учасників конференції вітали Авраменко М.В., голова Кролевецької районної ради, Халецький О.Б., керівник апарату Кролевецької районної державної адміністрації, та Діброва Н.В., начальник відділу освіти Кролевецької об’єднаної територіальної громади.
Із доповідями виступили:
Масалига С.В., начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації «Першочергові пріоритети розвитку освіти району у світлі Нової української школи»;
Зражва Л.Д., завідувач Кролевецького дошкільного навчального закладу №9 (центр розвитку дитини) «Ромашка» «Формування основ патріотизму в дошкільнят»;
Бузовська О.І., директор Кролевецького навчально-виховного комплексу №4 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» «Реалізація принципу наступності дошкільної та початкової освіти в роботі навчального закладу»;
Холопцов С.Ю., директор Кролевецької районної дитячо-юнацької спортивної школи «Шляхи розвитку позашкільної спортивної освіти в сучасних умовах»;
Лукаш Г.Д., голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України «Соціальний захист працівників освіти як пріоритетний напрямок роботи профспілкової організації»;
Лозовська А.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Тулиголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Національно-патріотичне виховання учнів шляхом упровадження традиційних та інноваційних технологій у практику роботи школи»;
Яценко С.Г., учитель інформатики Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша «Із досвіду роботи переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»»;
Бруяка Ю.С., соціальний педагог Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 «Із досвіду роботи асистента вчителя в інклюзивному класі»;
Чумакова Н.Б., бібліотекар Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 «Шкільна бібліотека як інформаційний центр навчального закладу».
Приємним моментом стало нагородження педагогів.
Грамоти Кролевецької районної ради отримали:
Бузовська О.І., директор Кролевецького навчально-виховного комплексу №4 «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»;
Яковенко Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Кролевецького навчально-виховного комплексу №6 "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад";
Горкавий І.М., директор Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7;
Дорогій М.О., учитель фізичної культури Дубовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Подяка Кролевецької районної ради оголошена Холопцову С.Ю., директору Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи.
Грамотами Кролевецької районної державної адміністрації нагороджені:
Івашина Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;
Макаренко В.П., заступник директора з виховної роботи Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.
Деякі педагоги отримали грамоти від народного депутата України А.Л.Деркача:
Кліндух Т.І., учитель фізичної культури Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;
Наталенко Л.Л., учитель початкових класів Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3;
Сенченко Т.П., учитель української мови і літератури Кролевецького навчально-виховного комплексу №6 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
Лецик С.В., учитель української мови і літератури Алтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Сикса О.М., учитель англійської мови Буйвалівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відзначені:
Лук’яненко Н.Г., учитель зарубіжної літератури Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;
Ілляшенко І.М., директор Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша;
Пасяк В.В., учитель історії та правознавства Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша;
Марченко С.А., учитель української мови і літератури Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5;
Пустовойт П.А., тренер-викладач Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи;
Маланій В.М., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №10 «Горобинка».
Подяка Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації оголошена Чумаковій Н.Б., бібліотекарю Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.
Нагороди від відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації отримали:
Шельпяков А.Г., учитель фізичної культури Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;
Мороз О.А., учитель біології Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша;
Матеко Н.В., учитель англійської мови Обтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Дуброва Н.Г., учитель української мови і літератури Червоноранківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
Дера-Глушко Ю.С., керівник гурткової роботи Кролевецького районного будинку дітей та юнацтва;
Грищенко С.М., заступник директора Кролевецької районної станції юних техніків;
Пугач О.М., керівник гурткової роботи Кролевецької районної станції юних техніків;
Федченко Т.М., керівник гурткової роботи Кролевецької районної станції юних туристів;
Задорожний Є.О., тренер-викладач Кролевецької районної дитячо-юнацької спортивної школи;
Тельнов К,В., тренер-викладач Кролевецької районної дитячо-юнацької спортивної школи;
Висоцька І.В., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №5;
Кобизька Т.В., вихователь-методист Кролевецького дошкільного навчального закладу №7;
Волкова В.М., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №7;
Дячок О.М., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №9 «Ромашка»;
Ігнатенко О.А., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №9 «Ромашка»;
Комар Ю.В., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №10 «Горобинка»;
Базалєй В.В., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №11 «Оленка».
Також відбулося нагородження шкіл за підсумками ХХV районних спортивних ігор школярів.
І група (міські школи І-ІІІ ступенів)
І місце – Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 (директор Погорєльський М.М., учителі Шабельник О.М., Шельпяков А.Г., Пустовойт П.А., Клиндух Т.І.)
ІІ місце – Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 (директор Онікієнко С.С., учителі Скиба А.М., Помазан О.Г.)
ІІІ місце – Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О.Лукаша (директор Ілляшенко І.М.., учителі Задорожний Є.О., Калишенко Г.О.)

ІІ група (сільські школи І-ІІІ ступенів)
І місце – Дубовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор Бобровицька Л.О., учителі Дорогій М.О., Гузенко М.С.)
ІІ місце – Ярославецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (т.в.о.директора Борщ В.М., учитель Козлова А.В.)
ІІІ місце – Обтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор Марченко Г.В., учителі Макарюк М.М., Усенко В.І.)

ІІІ група (школи І-ІІ ступенів)
І місце – Бистрицький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (директор Львова Н.В., учитель Сірий В.В.);
ІІ місце – Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 (директор Горкавий І.М., учителі Горкавий І.М., Сірий В.В.);
ІІІ місце – Реутинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (директор Мацак Т.М., учитель Почепинець А.В.).

На базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Погорєльський М.М.) відбулися секційні засідання:
- Українська мова та література (керівник районного методичного об’єднання Дмитренко А.В., в.о.завідувача районного методичного кабінету Іванченко О.М.)
- Російська мова, зарубіжна література (керівник районного методичного об’єднання Лук’яненко Н.Г., в.о.завідувача районного методичного кабінету Іванченко О.М.)
- Іноземна мова (керівник районного методичного об’єднання Литвинчук С.В., методист районного методичного кабінету Кім А.О.)
- Математика (керівник районного методичного об’єднання Галанова В.А., методист районного методичного кабінету Штацька Л.В.)
- Фізика (керівник районного методичного об’єднання Галанов О.М., методист районного методичного кабінету Желтобрюх А.І.)
- Географія та основи економіки (керівник районного методичного об’єднання Стожок А.П., методист районного методичного кабінету Желтобрюх А.І.)
- Біологія, хімія (керівник районного методичного об’єднання Івашина Н.В., методист районного методичного кабінету Савчук С.М.)
- Трудове навчання (керівник районного методичного об’єднання Медвідь О.Ю., методист районного методичного кабінету Кім А.О.)
- Історія та правознавство (керівник районного методичного об’єднання Сергієнко М.Г., методист районного методичного кабінету Желтобрюх А.І.)
- Фізична культура та Захист Вітчизни (керівник районного методичного об’єднання Скиба А.М., в.о.завідувача районного методичного кабінету Іванченко О.М.)
- Початкові класи (керівники ШМО) (керівник районного методичного об’єднання Чечель І.В., методист районного методичного кабінету Штацька Л.В.)
- Керівники дошкільних навчальних закладів (методист районного методичного кабінету Суярко Л.І.)
- Предмети художньо-естетичного циклу (музика, образотворче мистецтво, художня культура) (керівник районного методичного об’єднання Медвідь О.Ю., методист районного методичного кабінету Кім А.О.)
- Інформатика (керівник районного методичного об’єднання Яценко С.Г., методист районного методичного кабінету Штацька Л.В.)
- Психологи та соціальні педагоги (методист районного методичного кабінету Ожема В.О.)
- Первинні профспілкові організації (голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лукаш Г.Д.)

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: letsikoleg (01.09.2017)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Президент УкраїниМіністерство освіти і науки



  • Освіта.ua


  • Сумський ОІППО
  • Педагогічна преса
    Copyright krol-vidosvitat.ua© 2018uCoz